حضور وایت برد در فروشگاه های اینترنتی

حضور وایت برد در فروشگاه های اینترنتی

امروزه با پیشرفت علم کم کم خرید های حضوری در حال حذف شدن است و جای خود را به خریدهای اینترنتی داده است . شما به راحتی و با لمس کردن صفحه گوشی خود یا با فشار دادن کلید کیبورد لپ تاپ خود می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را سفارش داده و بدون بیرون رفتن از خانه محصول خود را دریافت کنید . تخته وایت برد هم از این غائله مستثنا نیست.
شما وقتی وارد یک فروشگاه اینترنتی می شوید محصولات زیادی را خواهید دید و با طبقه بندی منظم به راحتی می توانید کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و تعداد مورد نیاز خود را در کادر مورد نظر تایپ کرده رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید و دکمه سفارش کالا را فشار دهید ، در مرحله بعد شما نوع بسته بندی را انتخاب می کنید و بعد از وارد کردن آدرس دقیق خود می توانید کلید نهایی را فشار داده و بعد از زمان تعیین شده سفارش خود را دریافت کنید .

 


با یک مثال دقیق تر می توانید درک این مفهوم را بیشتر دریافت کنید . بیایید یک تخته وایت برد سفارش دهیم ، برای مثال وارد فروشگاه اینترنتی می شوید ، در نوار بالا به دنبال گزینه ابزارآلات آموزشی یا لوازم التحریر میگردیم و پس از از انتخاب این گزیند وارد پنجره جدیدی می‌شویم ، در این بخش محصولات زیادی وجود دارد اعم از لوازم نوشت افزار ، دفتر و کتاب ، تخته وایت برد و محصولات دیگر. گزینه تخته وایت برد را انتخاب می کنیم وارد پنجره جدیدی می‌شویم در این بخش انواع تخته وایت برد را خواهیم دید ، وایت برد شیشه ای  و وایت برد فلزی از نوع معمولی و مغناطیسی .وکیل

 

در این بخش وایت برد های مخصوص کودکان نیز وجود دارد ، برای مثال وارد گزینه وایت برد شیشه ای می شویم ، بخش مهم انتخاب سایز وایت برد میباشد ، بعد از انتخاب سایز آن نوع مغناطیسی یا معمولی آن را نیز انتخاب کنید ، احتمالاً این محصول دارای رنگ بندی نیز می باشد ، بعد از انتخاب رنگ خرید خود را نهایی کنید و وارد مرحله بعد شوید ، در این مرحله شما می توانید روز تحویل کالا را مشخص کنید و نوع بسته بندی را به فروشگاه اعلام کنید و سپس آدرس دقیق خود را به صورت کامل در کادر مورد نظر مشخص کنید وایت برد شیشه ای خود را در آن محل تحویل بگیرید ، در کادر بعدی کد پستی و شماره تلفنی که قرار است با آن تماس گرفته شود تایپ کنید و در آخر تایید نهایی را با فشار دادن کلید اعلام کنید ، در صفحه جدید که بر روی نمایشگر شما باز شده است کد پیگیری و احتمالاً ساعت دقیق تحویل کالا برای شما نمایان خواهد شد ، شما به همین راحتی یک تخته وایت برد شیشه ای با سایز دلخواه خود رنگ مورد نظر سفارش داده اید و بعد از یک یا دو روز محصول مورد نظر خود را دریافت میکنید البته با بسته بندی انتخابی شما.

 

اینها همه امکاناتی است که برای راحتی خریدار فراهم آمده است ، شما برای خرید حضوری نیاز دارید به یک مرکز خرید بروید و برای خرید یک وایت برد باید زمان زیادی را صرف جستجو برای محصول مورد نظر خود کنید . بعد از پیدا کردن کالای دلخواه خود باید به جستجو برای وسیله حمل آن بپردازید و ابزاری برای بسته بندی آن پیدا کنید و هزینه ای هم برای جابجایی تخته وایت برد تهیه شده بدهید و مدام نگران این باشید که محصول تهیه شده سالم و بدون شکستگی به مقصد برسد . اینها همه از دردسر های بزرگ خرید حضوری است .

 


این روزها و با وجود ویروس کرونا یا همان کووید ۱۹ بیرون آمدن از خانه کار خطرناکی است و فروشگاه اینترنتی یکی از راه هایی است است که به راحتی می توانید مایحتاج خود را تامین کنید و به خاطر اینکه کلاسهای درس حضوری به دلیل انتشار ویروس حذف شده است تمام کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شود و شما می توانید با تهیه یک وایت برد کوچک برای فرزند دلبندتان از فروشگاه اینترنتی به آموزش عزیزتان کمک شایانی را بکنید و با تمرین متداول در پیشرفت علم او سهیم باشیم تا بتوانیم آینده خوبی را برای خود و آیندگان فراهم سازیم.

 

روز به روز استفاده از امکانات فراهم شده توسط علم راحت تر می شود و هر روز امکانات جدیدی برای حفظ جان و امنیت افراد جامعه ساخته می شود . تخته وایت برد نمونه بارزی از یک خرید اینترنتی است و میلیون ها کالای دیگر در فروشگاه های اینترنتی هر روز سفارش داده می شود و در زمان مقرر به دست مصرف کننده می رسد . شما کدام گزینه از خرید را انتخاب می کنید ؟ یک خرید اینترنتی راحت با گوشی همراه خود یا یک پیاده روی طولانی و خستگی فراوان؟

5/5 - (1 امتیاز)